leachim

Problém s elektrikou Jawa 175/356 čz

Ahoj
mám probléém s jawou
Skratuje mi to :OO
Vždy jak tam hodím baterku jak si tam dám + připojím a mínus jen připojím k mínus a hned to začne jiskřit…
A když to tam nechám delší dobu tak se mi ty vlákna pálí
Díval jsem se do ampéru jestly tam nejsou nějaké drátky v sobě.. víte co
A ještě na indučku
Tu sem měnil ale pořád sje to stejný :OO
nevíš čím to je ?
Aji na relé sem se díval nic… a aji na zapalko… :OO a nic..
Nevíte čím to je ? :OO č
Doplňuji:
Děkuj za odpovědi :))
skusím to :))

Odpovědi
cochee

Budeš muset projít centimetr po centimetru. Kraťas může být kdekoliv, kde to není za pojistkou. Kraťas může být dokonce i za pojistkou, pokud se nějak „zbejčila“ a nejistí. Trpělivost.

mojitek

ono stačí když je krytí drátu někde třeba trošičku porušenej a už to dělá neplechu.Musíš to opravdu projít kousek po kousku a udělat a přijít na to vylučovací metodou,jinak to nejde,prostě.Chce to opravdu trpělivost.
Doplňuji:
joo,Jawa-to je věčnej boj 🙂