Avatar uživatele
leachim

Problém s E-cigaretou :((

Mám takové trošku velký problém s El.Cigaretou… mám baterku plně nabitou ..mám aji náplně ale jak do baterky našroubuju ten prostředek .. kde je to žhavítko nebo co to je ;) a nasadím na to filtr tak mi světýlko sice svítí ale netahá to :/
NEvíte čím to je ?
E.C mám poprví
Doplňuji:
Já tam žádný čudlíd :D Nemám mám tam baterku,žhavít­ko,filtr .. to je vše co mám .. :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zřejmě je chyba v tom uprostřed, kde je to žhavící vlákno-atomizér nebo tak nějak. Reklamuj to.
Doplňuji:
Jasná, máš jako normální cigáro, asi od vietnamců kolem stovky. Taky jsem měl. Chvíli šla a pak přestala. Je to buď baterkou, nevydržela ale pokud je nová, tak to bude tím prostředkem co šroubuješ na cígo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Když taháš, měl bys držet stisknutý vypínač žhavení, možná budeš muset ten střed trošku pootočit. V klidu světýlko nemá svítit, jen při zatáhnutí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sdesigner

E cigu aspon za 1000 korun..inac sa to neoplati…brachovia to skusali nakoniec ostali pri znackach za 50 eur a su spokojni..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Elektoronickou cigaretu v žádném případě NEBRAT! Je daleko škodlivější, než normální! NNenabíjej, nešroubuj – rovnou zahoď, jestli Ti je zdraví milé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek