leachim

Problém s E-cigaretou :((

Mám takové trošku velký problém s El.Cigaretou… mám baterku plně nabitou ..mám aji náplně ale jak do baterky našroubuju ten prostředek .. kde je to žhavítko nebo co to je ;) a nasadím na to filtr tak mi světýlko sice svítí ale netahá to :/
NEvíte čím to je ?
E.C mám poprví
Doplňuji:
Já tam žádný čudlíd :D Nemám mám tam baterku,žhavít­ko,filtr .. to je vše co mám .. :/

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě je chyba v tom uprostřed, kde je to žhavící vlákno-atomizér nebo tak nějak. Reklamuj to.
Doplňuji:
Jasná, máš jako normální cigáro, asi od vietnamců kolem stovky. Taky jsem měl. Chvíli šla a pak přestala. Je to buď baterkou, nevydržela ale pokud je nová, tak to bude tím prostředkem co šroubuješ na cígo.

Další odpovědi
Sůwa

Když taháš, měl bys držet stisknutý vypínač žhavení, možná budeš muset ten střed trošku pootočit. V klidu světýlko nemá svítit, jen při zatáhnutí.

sdesigner

E cigu aspon za 1000 korun..inac sa to neoplati…brachovia to skusali nakoniec ostali pri znackach za 50 eur a su spokojni..

Elk

Elektoronickou cigaretu v žádném případě NEBRAT! Je daleko škodlivější, než normální! NNenabíjej, nešroubuj – rovnou zahoď, jestli Ti je zdraví milé.