tyrox

Problem s dítětem.

Když moje přítelkyně byla mnou oplodněna je nějaké řešení jak se toho zárodku zbavit bez tablet nebo jiných chemických přípravků?

Nejlepší odpověď
anonym

Slyšel jsi někdy o normálním přerušení těhotenství? Běžně se tomu říká „potrat“, s tím se ale nečeká „pár měsíců“, ne abys ji zabil, jak ti tady radí, nažhavenou tyčku u staré ženy bych taky nedoporučovala.

Další odpovědi
Questman

No ano, stačí když pár měsíců počká a může jít na potrat.
Ale jestli její odpor k chemii zahrnuje i odpor k analgetikům, tak jí přeji pevnou vůli ;)

Melkor

Nezapomn se podívat třeba na tohle http://www.you­tube.com/watch?v=hB-lADRcL_Y

pusinka50

Jestli dítě nechceš, promluv s přítelkyní, ať požádá okamžitě o potrat, čím dřív, tím líp

anonym

Teda, co odpověď, to perla, zabít, žhavá tyčka, počkat pár měsíců, já snad špatně vidím, kam na to chodíte?

arygnoc

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Njn, nabízí se zde úsloví „jaká otázka, taková odpověď,“ no ne?

anonym

Ne, to tak nemá být!

Questman

*Ne, tak to být nemá

Nehledě na to, že tak to být má :D

anonym

Seš v pořádku, nebo to míváš častěji? 😁