Mortin

Jak vyřešit problém s disketovou mechanikou?

Mám v počítači disketovou mechaniku, funkční, ale když vložím disk, ukáže se mi tam pořád to stejné, mám 3 diskety, a když jednu zapojím, ukáže se mi soubor z té třetí, a když zapojím druhou disketu, tak se mi ukáže taky ten z té třetí, přitom na tom jsou uplně jiné soubory , nevíte, co s tím?

Nejlepší odpověď
Kulpix

Jestli rozumím dobře , tak se pořád ukazuje obsah 3diskety. V tom případě bych zkusil vzít disky do jiného Pc. Jestli jsi náhodou omylem nenahrál na všechny 3 stejné soubory.

Jinak nevím problém v HW to nebude. Nwm jaký máš OS. je rozdíl přehrávat diskety na Win 95 a na Win 10 🙂

Další odpovědi
cochee

Stiskem F5 se ti překreslí obsah okna Průzkumníka, disketa by se měla znovu načíst.

Hlada

Buď je na všech disketách stejný obsah nebo se další nepřečetly. Přečetl jsi další dvojklikem? Disketa se sama nepřečte po vložení jako CD nebo DVD.