Brozma

Problém s demoverzí FSX.

Zdarec lidi mám takový problém. Mám na PC staženou demoverzi Microsoft Flight Simulator X. Je celkem super až na to, že když ji hraji dlouho tak mi napíše že její čas vypršel a že se vypne a vypne se. Nevíte někdo, jak zařídit aby se nevypínala a zůstala spuštěná trvale
Díky moc
Doplňuji:
Nemám E-účet a kreditní kartu takže zakoupit plnou verzi nemohu

Nejlepší odpověď
Reuef

Koupit si plnou verzi. Ta to zarucene delat nebude

Další odpovědi
anonym

Tak si počkejte až budete vydělávat, nebo jděte na nějakou pobočku kde PC hry prodávají.