adela.adela

Problém s chodem notebooku.

Když kliknu na svojí ikonku,abych se přihlásila,kolečko se točí a ukazuje ,,Vítejte" ,potom ale naskočí černá obrazovka,a tabulka na které je napsáno že došlo k neautorizovaným změnám,a pak je tam možnost další informace online a zrušit.Když dám zrušit tak mě to hodí zpátky na výběr uživatele na kterého se chci přihlásit,a když dám další informace online,tak se objevím na stránce Windows kde se točí nějaké kolečko,a ukazuje mi to ,že probíhá kontrola pravosti,a že to může trvat i několik minut,ale zatím nikdy se nedokončila.
Doplňuji:
Tím to myslím nebude,správce počítače jsem já,a navíc se to stalo ze dne na den.V jeden den šlo vše normálně,a druhý den to již nešlo.

Odpovědi
greycell

asi bude aktivní Parental Controls. Administrátor počítače(asi rodiče) můžou provést změnu, když bude děcko hodné.

Blackie21

Ahoj, jaky mas operacni system? Neni mozne ze ho mas nelegalne nebo spatne aktivovan? Dela to jen u jednoho uctu nebo u vsech?