Petula02

Problém s c++.

Dobrý den, potřeboval bych poradit s dev c++ když dám ctrl a f9 abych to zkomplikoval tak mi to napíše že program přestal pracovat co stím.Díky
Doplňuji:
f9 nefunguje takže to bude v tom g++ a co stim mam delat?

Odpovědi
arygnoc

skúste samotné F9 (kompilácia a spustenie), bez ctrl.

chyba môže byť i v prekladacom súbore (gcc.exe), prípadne skontrolujte nastavenia kompilácie.

no a v neposlednej rade je možná chyba i v zdrojom kóde, vtedy sa kompilácia nepodarí – ale prekladač by mal chybu oznámiť.
Doplňuji:
skúste programu vyhradiť viacej miesta na disku (dočasná pamäť).

zálohujte si zdrojový kód a preinštalujre celý c++, chyba môže byť v kdekoľvek, pravdepodobne v knižniciach.
inak takto na diaľku je diagnostika ťažká.
skúste prípadne pozrieť aj na odborné fórum na http://diskuse­.jakpsatweb.cz/