Jiirka

Jak rozjet zaseklý PC po zašifrování diskové jednotky?

Zdravim, minulou noc jsem si zašifrovaval jednotku E. Zasifrovani probihalo bez problemu do te doby, nez se zasifrovani seklo na 99,9% a spadlo to. No a ted, kdyz se chci na jednotku dostat, tak mi zamrzne cely PC. Nevim, jak se z tohoto vymotat.

Odpovědi
ptáč

Jakým programem? Mohlo by to být zvolením náročného šifrovacího algoritmu na výkon procesoru, ale snad stačí přidat RAM, paměť. Pak šifrování můžeš dokončit.

A nebo šifrování bylo dokončeno a načítají se náhledy souborů a výkon snižuje Windows search, indexování. Zkusit PC nechat běžet, než se uklidní disk čtení zápis.