BullShit

Problém s aplikacemi na Windows 8

Mám Windows 8 a snad vše,co si stáhnu a chci pustit mi napíše,že nějakej filtr Smart Screen (myslim) mi zabránil pustit aplikaci a když dám více informací,tak tam je tlačítko přesto spustit tak to dám ale nic se neděje :( ptám se,jestli de nějak vypnout ten filtr nebo s tim prostě něco udělat

Odpovědi
anonym

Ten filtr, SmartScreen je ochrana PC před programy, které mohou narušit systém nebo jinak škodit. Nezbavoval bych se toho. Podívej se do nastavení toho programu na pravidla spouštění. Uprav si je.

Krakis

Pokud máš dobrej antivir , tak doporučuji vypnout.Jinak v nastavení by měli být vyjímky.

anonym

Doporučuji používat jiný prohlížeč než ten výchozí, zkuste si nainstalovat třeba chrome s ním tyhle problémy mít nebudete http://www.go­ogle.com/intl/cs/chro­me/ …

důvod proč smartscreen byl do systému v této podobě přidán je bohužel více obchodní než bezpečnostní. Microsoft potřebuje aby lidé aplikace stahovali pouze z jeho obchodu protože z toho má podíl na zisku z prodeje takové aplikace, zatímco když si ji stáhnete volně z internetu nemá z toho ani dolar. Proto SmartScreen který vám bude vždy tvrdit že je to nebezpečné 🙂