QeeTex

Problém s Anglickou větou.

Zdravím vás,
Jen mám takový dotaz, jak bych napsal níže uvedenou větu v angličtině. Tenhle jazyk mám rád, ale tady si opravdu nevím rady, jak koukám do slovníku, tak do překládače, ale pořád se mi to nějak nezdá. Prosím poraďte, budu moc vděčný. Předem děkuji všem za odpovědi.

Věta:
Doufám, že vás tahle nabídka zaujala.

Nejlepší odpověď
quentos

I hope you are interested in this offer.

Jedná-li se o Vaši nabídku, ještě lépe se k ní přihlásit přivlastňovacím zájmenem:
I hope you are interested in this offer of mine.

Je to jedno, jestli to říkáte jedné osobě nebo větší skupině

Další odpovědi
hichkv

mněl(a) bis to napsat v veci vjete protoze to mozna nevi jestli to myslis na 1 osobu nebo jestli to rikas do vetsi spolecnost
Doplňuji:
i