Avatar uživatele
Absolon

Problém s aktualizací WXP.

Mám velký problém s aktualizacemi WXP. Opakovaně se snažím nainstalovat 3 aktualizace. Aktualizace zabezpečení rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1, Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 SP2 a Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1.
Instalace proběhne vždy úspěšně. Potom spustím Microsoft Update znovu a zase se mi objevují, ale píše se, že ke stažení je 0kB a délka je 0 min. Jsem zaskočen tím, proč jsou tam aktualizace z SP1 a SP2. Prosím poraďte mi, byl bych rád za jakoukoli odpověď.
Doplňuji:
Moc tomu nerozumím, jen píšu, co tam mám. Třeba mi poradí někdo zkušenější.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Jahoda před 5019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SinceX

Nejdřív se omluvím za odpověď je to jen doměnka, máte originální systém? Jestliže ano, stačí zavolat na assistenci u Windowsu, oni poradí. Jestliže ne, tak si rovnou vypněte aktualizace..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Podobné problémy u WinXP řeším kompletní reinstalaci všech balíků NET Frameworku už od verze 1.
Někdy se poškodí stávající instalace a poté to dělá stejné problémy.
Microsoft .NET Framework totiž starší verze i nadále používá a také je vyžaduje pro update na novější verze. (v1.0.3705, v1.1.4322, v2.0.50727, v3.0, v3.5)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Aku recu ste to terazky hovorili?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

najprv si otvorte
Štart-nastavenie-ovládacípanel-pridanie alebo odstránenie programov
po otvorení okna a načítaní inštalovaných programov si skontrolujte či máte tieto programy nainštalované.
Doplňuji:
najprv si otvorte
Štart-nastavenie-ovládacípanel-pridanie alebo odstránenie programov
po otvorení okna a načítaní inštalovaných programov si skontrolujte či máte tieto programy nainštalované.
ak máte – je to v poriadku
ak nemáte – stiahnite si z microsoftu v sekcii stiahnúť-download inštalačný balík Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
a ten potom samostatne nainštalujte

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek