nnn1

problém při spuštění, hraní – The Sims příběhy, MySims

Pěkny den,
Já jsem si koupila před půl rokem hru „The Sims, příběhy trosečníků“.

Hra mi měsíc jela, ale potom mi hra při spuštění začala psát „Pravost originálního disku se nepodařilo v časovém limitu poznat (či tak nějak)“. Jednou mě to při opakování ověření šlo hrát, ale potom mi to psalo pořád, až mě hra oznámila, abych vložila orig. disk – který tam celou dobu mám. Zeptala jsem se na jednom fóru zaměřeném na sérii The Sims, zda neví, co mám dělat, ale nikdo mi neodpověděl… Tak jsem došla k závěru, že je to asi poškozením cd.

Nyní jsem si koupila „Příběhy mazlíčků“, a hned při prvním spuštění mě to psalo to samé…

Také jsem koupila hru MySims, a v té, když splním jakýkoli úkol, který má vést k získání páté hvězdičky, tak mi hra „zmrzne“, nebo „spadne“.

Nevíte čím to může být, a co mám dělat?

Nikol R.

Odpovědi
Michal

Mohla jste koupit pirátskou kopii.A nebo poškodit Cd,nebo Vám ochází čtečka.