badisko

problem pri odstraneni slozek v telefonu (Sony Ericsson W995 )

Zdravim vyskytl se problem pri odstraneni slozek z pametove karty v telefonu Sony Ericsson W995 …vec se ma takto …nejde odstranit hudba tel pise ze slozka je chranena nejde smazat ani v telefonu ani pres pc..ano farmatovat by to bylo jednoduche…nemam za A redukci k karte za B ikdybych mel tak PC nema vstup pro kartu …nevite jesli jde formatovat kartu i v mobilu (pres PC)…je na to nejaky program ?..nebo nejakej napad ?…unlocker nato nestaci a v nabidce Muj pocitac pokud se karta zobrazi tak Win neda nabidku na formatovani ..pouze prozkoumat > otevrit..tak pokud mate napad sem s nim prosim…dekuji za odpovedi
Doplňuji:
Vec je vyresena po dlouhe dobe …kdyby to nekoho v budoucnosti zajimalo staci vypnout telefon a pak pripojit k pc ..pote jen smazat :D..system telefonu je prestane bloovat …a slozky jsou fuc ..neni treba byt pripojen prez redukci.. pametove karty (ctecku )nebo ji formatovat v mobilu …jen vypnout mobil a pripojit se :D..pro chytraky dnesniho vecera odpovedel na tuto otazku jen jeden clovek..:D..rady uz jsou ted k nicemu..:D

Nejlepší odpověď
anonym

Redukce na kartu Memory Stick Micro by měla být přibalená k telefonu, já to tak prozatím vždy měl, jestli není tak by jí nemělo být problém koupit, popřípadě si koupit rovnou novou kartu s větší kapacitou, většinou u ní je přibalená i ta redukce, pak je třeba akorát vlastnit čtečku karet a posléze naformátovat v PC.
Takto mi to prozatím vždy šlo.
V telefonu to nejde protože je to složka vyžadovaná systémem telefonu.

Další odpovědi
dohnalka79

Badisko, jsi opravdu huba nevymáchaná