Avatar uživatele
Mayuri

Problém ohledně notebooku a reklamace

Zdravím, mám takový problém a trápení, které je způsobené jak jinak než lidskou hloupostí…
Zhruba před rokem jsem si zakoupil v jednom kamenném obchodě notebook. Všechno v pořádku, krásně funguje, jen jsem hloupě odkládal přepsání „pro jistotu“ klíče k Windows, který mám nalepený na spodní části ntb. Po několika měsících, když jsem se rozhodl, že to konečně opíšu a někde schovám, jsem zjistil, že se mi časem začala ta nálepka odmazávat. Podstatnou část sériového kódu jsem opsal, nejsem si jist jen u tří znaků. Existuje nějaký validátor, kde bych si mohl ověřit pravost správného čísla?
Časem ale vzniká další problém, ta nálepka se začíná teď již po tom roce strhávat a naprosto ničit (sériové číslo je současně naprosto nečitelné). Jelikož notebook začíná být problematický a já cítím brzkou nutnost reklamace, začal jsem uvažovat nad tím, jestli mi vůbec ntb do reklamace mohou přijmout, když ta nálepka je v podstatě nepoužitelná (mám celé zachované jen sériové číslo Windows po autentifikaci – vytáhnul jsem si ho z registrů Windows).
Předem děkuji za možné informace a rady.
Doplňuji:
RomanP: Podobný soft jsem použil, vytáhnul jsem s tím sériové číslo Windows po ověření pravosti, ale ten se neshoduje s tím na nálepce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT před 4810 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RomanP

na zjištění klíče k windows jsou softíky tady máš zrovna jeden

http://czblog­.cz/product-key-windows-7-vista-xp-ms-office-frontpage/

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/produke­y/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
blesk26

Co se týče reklamace, určitě by problém neměl nastat do té chvíle, dokud nepůjde o reinstalaci Windows. Pokud nebudete znát své licenční číslo, bojím se, že si budete muset zakoupit novou licenci Win.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek