Stařík

Problém nabití mobilu v kamionu. Odešla orig. baterie i další koupená.Je problém v nabíječce ? 24Volt /12Volt. ??

Syn dnes dostal ode mne dotykový telefon , který jsem nabíjel bez problému v os.autě i v síti. Po zapnutí do zásuvky v kamionu mu odešla baterka orig. i další co si koupil dnes v Německu . kde je chyba ???
Doplňuji:
Je problém v kamionu , nabíječce , v telefonu , v Německu , v synovi , nebo ve mě ?

Odpovědi
Lamalam

Kamiony mají v zásuce napětí 12 i 24V, podle typu vozu. Ke každému je jiná nabíječka telefonů.

anonym

V tomto případě bych asi hledal problém v nabíječce – zkus změřit, jaké dává napětí (pro nabíjení telefonu by mělo být cca 5VDC).