Markéta S.

Problém na win 7 s přihlášením.

Nemůžu se přihlásit na svůj účet, heslo napíšu dobře a pak se objeví nápis: Službě služba profil uživatele se nepodařilo přihlášení.
Nelze načíst profil uživatele.

Nejlepší odpověď
Bedy

Připojujete se na místní =učet – tedy účet, co je vytvořen v počítači? Pokud ano, tak pravděpodobně je profil poškozen a bude nutné skočit do nouzového režimu (vizte jak: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/start-computer-safe-mode#start-computer-safe-mode=windows-7) a tam se přihlásit jako Administrator a vytvořit nový účet či ten starý se pokusit opravit, například zkusit nástroj Obnovení systému, který najdete ve Startu.

Pokud je počítač připojen do domény, například přes Active Directory, pravděpodobně je chyba na půli cesty a bude nutné kontaktovat správce serveru.