MickeyDoesnt

Proč mi u mobilu nefungují sluchátka jako anténa?

Ahoj, mám problém. Nedavno jsem zkoušel rádio na mobilu se sluchatkama jako anténa a fungovalo to. Teď úplně se stejnými sluchátky to nejde. Sluchátka jako sluchatka jdou. Mám root. Samsung galaxy young. V čem by byl problém? Hardware/software?
P.S. zkoušel jsem i jiné sluchátka

Odpovědi
anonym

Pokud se rádio ´tváří´, že funguje (myslím aplikace), hledal bych chybu v HW – konektoru, kabelu…

jáára

Zkus jiné rádio – aplikaci. na rootnutej tel. toho musí bejt mraky.
Spíš SW závada, neb anténu tvoří pracovní nula sluchátek. ( nehrálo by to vůbec )