fandosaurus

Problém JAS NA TABLETu -android 4

Ahoj mám problém omylem jsem shodil jas uplně dolu takže ted nesvítí vubec a ja vubec nic nevidim jak to dát zpět děkuju
Doplňuji:
A jak ho mám dát do továrního nastavení když nic nevidím :D

Odpovědi
led

Skúste použiť tlačítko (dierku) RESET. Pri RESETe sa nastavané parametre vracajú do základného.
Podľa munuálu si ho nájdete, nepoznám váš typ tabletu.

huxa

ano, takovýto tablet jsem už viděl na videu, pěkně zákeřné od výrobce :) zkus to upravit po slepu, jestli by ti to nešlo, dej ho do továrního nastavení, neuškodí mu to…

Bedy

My nevíme, co to je za tablet. Řada tabletů má v sobě zapuštěné tlačítko RESET – zkuste hledat „dírku“ na tabletu (zezadu či zboku)