kokoko

Problém já se potento

ahoj lidi je mi 11 let a ........to je tak trapný se v noci potento.čÍm to může být?
Doplňuji:
myslim hovno

Nejlepší odpověď
mosoj

Mášli na mysli pomočování je to nemoc a nemáš se za co stydět. Dá se to velmi dobře léčit zejména u tebe ( jsi mladá). Nestyď se a zajdi si k praktickému lékaři on už bude vědět co dělat. Čím dříve začneš s léčbou tím větší naději máš na vyléčení.

Nejdříve je ale třeba zjistit příčinu.
Doplňuji:
Píšeš že ti je 11 let, tak raději nic dodávat nebudu.
Já ti nevím jestli ona to nebude stolice ( třeba i královská).

Další odpovědi
venkovan

Pokud je to jednou za 9 let, tak se to může stát. Pokud častěji několikrát za rok či měsíc, trapné, neptrapné – pomůže lékař, ne internet.
Ale ještě bych popřemýšlel, zda jsi nejedl něco, co takovou potřebu vyvolalo. Nebo můžeš mít i střevní chřipku či jinou nemoc.

Drap

Zřejmě nějaký virus, nebo zažívací problém.

redy

Máš chodit před spaním.A řekni to mamce.

darius

Ale to ne, s odpovědí.cz se stává Bravo poradna!