Mirdas

Proběhne podle Vás MS ve fotbale bez problémů ?

Začíná MS ve fotbalu v Brazílii.
Mnoho milionů fanoušků se na tuto událost sice těší, ovšem od samého začátku přidělení této velké akce pravě Brazílii jsou nemalé obavy z bezpečnosti všech zůčastněních.
Neměla by se tato rizika brát vážněji a při udílení pořadalelství ( i OH atd. ) tyto země vynechat z kandidátek ?

Nejlepší odpověď
anonym

Bez problémů možná ano,ale ty míče prej jsou vyráběny v Pákistánu a prej budou lítat jako svina,ale aby taky nevyletěl stadion!!!

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Nikdo není senzibil. Ovšem vynechat projistotu zemi která je synonymem fotbalu.
Z duvodu bezpečnostních obav mi příjde absurdní, stejně jako tato otázka.

Doplňuji:
Ale otázku chápu, někdy bud z duvodu lidských práv,životního prostředí nebo politických duvodu by se nad tím dalo zauvažovat.