bobánek

Pro ženy:Jakou používáte značku kosmetiky

Nejlepší odpověď
BEAES

Jé těch je…u krému Lancome, u kosmetiky Max Factor, Loreal. Vůně- Chanel, Dior, Estee Lauder a jiné. Proč se ptáte?

Další odpovědi
hanulka11

Vyhovuje mi kosmetika od Nivei a poslední dobou kosmetika s olivovým olejem a mandlemi od Mastic fa.

dagry

Já jsem teď zatím zůstala u Oriflame a krémy odtud mi moc vyhovují.
A BEAES, Bobánek se ptá asi proto, že čerpá inspiraci na dárek pro svoji partnerku. 😁

bigbít

Krémy a čištění mám od Garnier a Vichy…vůni od Kate Moss, a líčení a make-up od Miss sporty

GM

Převážně Avon už mnoho let a jsem spokojená.

ReHu

Artistry.
Záruka kvality a vrácení Kč v případě nevyhovujícího výrobku hovoří za vše. Nikdy nebyla potíž s vrácením částky.