annas

Pro zajímavost. Víte, jaký trest by vás čekal za případnou nevěru na jednom z malajsijských ostrůvků?

Vzpomněla jsem si na něj v souvislosti s nedávno vloženou otázkou o nevěřře od -iv-.

Zde je stále dodržovaný zákon namířený proti těm, kdo porušují manželskou věrnost.

Při prvním provinění je potrestán milenec, že ženu svedl, při druhém žena, že se nechala svést po druhé, při třetím manžel, že si svou ženu dost dobře nehlídá.

Co k tomu dodat…?

Podle tištěného zdroje.

Nejlepší odpověď
anonym

S prvnim a tretim naprosto souhlasim. 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

To u muslimů to mají daleko jednodušší,
nevěrnici prostě ukamenují a je „po fťákách“.
To by panečku u nás propastně spadla křivka nevěr.
Jenže tady převažuje militantní feminismus, který prosazuje emancipaci ad absurdum, takže dnes jsou iniciátorkami samy ženy.
Jde to dokonce tak daleko, že mládenci jsou zaskočeni obracením tradic naruby, kdy více balí holky kluky.
P.S. Ještě nám z toho tištěného zdroje prozraď, v čem ty tresty spočívají, napomenutí, pokuta, kastrace, něco jiného?