Avatar uživatele
773038948

......pro vsechny

Už toho mám doopravdyy dost.:‚((
včera se moje mama dozvedela že jsem ztratila 225kč
do školy.a za to že jsem ji lhala
tak jsem dostala páskem:((
nekolikrat mne nim uhodila i po obličeji ,každej se me ptá od čeho to mám tak lžu že jsem se bouchla do dveří..
táta na to nic byl jen na PC…no a když já bouchnu kočku botou protože mne kouše tak,táta řve na me!! :‘((a mame nerekl nic kdyyž mne tim paskem plátila :(
už opravdu si říkam že se zabiju neboo uteču :‚(((…poradte co mam delat na tu linku duvery nechci volat protože za 1.nemám kredit
a za 2 nevim co bych tam říkala a stejne, ted si mne doma skoro nikdo nevsíma:‘((
chci už umříítprotože vim že jsem tady k ničemu "!.
Doplňuji:
no ale oni by mne určite rekli to co mne ríkaj doma.........

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4599 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

linka důvěry pro děti je zdarma – nic tě to stát nebude
nevíš co bys říkala ???, to co píšeš sem
Doplňuji:
to přeci nemůžeš vědět co by ti řekli – nevymlouvej se pokud hledáš opravdu pomoc -najdeš ji

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ty číslo,mám takový dojem,že si z někoho utahuješ,ale já to nejsem,to mi věř!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Neblbni,ještě musíš makat na můj potencionálně a teoreticky dožitý důchod.
No, v životě si užiješ ještě větších legrací.Jestli tě taková banalita deptá,tak to neprotahuj…Troufám si říct,že podobné stavy v dětství jsme měli všichni tady.Nějak jsme přežili a po zkušenostech z života nám už dnes tyto problémy z mládí připadají směšné.Věř že bude hůř a smiř se s tím.Nic jiného ti nezbývá a nic netrvá věčně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Rodiče jsou někdy fakt na zabití… Nedávno jsem si to ještě myslela já o těch svých a teď si to začíná myslet moje starší dcera o mně 🙂
Na tu linku důvěry klidně zavolej, řekni jim, jak se cítíš, co se stalo, dál už Ti pomohou rozpovídat se a snad pomohou i více.
Zkus to třeba tady:
http://www.lin­kabezpeci.cz/web­magazine/kate­gorie.asp?idk=348

A na umírání máš ještě moc a moc času, zkus to jako já, když mi bylo náct: Vždycky jsem přemýšlela, co budu dělat, až mi bude 20.
Drž se, život není peříčko 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek