......pro vsechny

Už toho mám doopravdyy dost.:‚((
včera se moje mama dozvedela že jsem ztratila 225kč
do školy.a za to že jsem ji lhala
tak jsem dostala páskem:((
nekolikrat mne nim uhodila i po obličeji ,každej se me ptá od čeho to mám tak lžu že jsem se bouchla do dveří..
táta na to nic byl jen na PC…no a když já bouchnu kočku botou protože mne kouše tak,táta řve na me!! :‘((a mame nerekl nic kdyyž mne tim paskem plátila :(
už opravdu si říkam že se zabiju neboo uteču :‚(((…poradte co mam delat na tu linku duvery nechci volat protože za 1.nemám kredit
a za 2 nevim co bych tam říkala a stejne, ted si mne doma skoro nikdo nevsíma:‘((
chci už umříítprotože vim že jsem tady k ničemu "!.
Doplňuji:
no ale oni by mne určite rekli to co mne ríkaj doma.........

Nejlepší odpověď
hanulka11

linka důvěry pro děti je zdarma – nic tě to stát nebude
nevíš co bys říkala ???, to co píšeš sem
Doplňuji:
to přeci nemůžeš vědět co by ti řekli – nevymlouvej se pokud hledáš opravdu pomoc -najdeš ji

Další odpovědi
anonym

Ty číslo,mám takový dojem,že si z někoho utahuješ,ale já to nejsem,to mi věř!

jendahun

Neblbni,ještě musíš makat na můj potencionálně a teoreticky dožitý důchod.
No, v životě si užiješ ještě větších legrací.Jestli tě taková banalita deptá,tak to neprotahuj…Troufám si říct,že podobné stavy v dětství jsme měli všichni tady.Nějak jsme přežili a po zkušenostech z života nám už dnes tyto problémy z mládí připadají směšné.Věř že bude hůř a smiř se s tím.Nic jiného ti nezbývá a nic netrvá věčně.

Deli

Rodiče jsou někdy fakt na zabití… Nedávno jsem si to ještě myslela já o těch svých a teď si to začíná myslet moje starší dcera o mně 🙂
Na tu linku důvěry klidně zavolej, řekni jim, jak se cítíš, co se stalo, dál už Ti pomohou rozpovídat se a snad pomohou i více.
Zkus to třeba tady:
http://www.lin­kabezpeci.cz/web­magazine/kate­gorie.asp?idk=348

A na umírání máš ještě moc a moc času, zkus to jako já, když mi bylo náct: Vždycky jsem přemýšlela, co budu dělat, až mi bude 20.
Drž se, život není peříčko 🙂