Rokio

Pro úředníka je důležitější umět psát všemi deseti nebo dobře ovládat Microsoft programy?

Obojí není odpověď.
Důležitější věc pro byrokrata

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Podle mého názoru je to ovládat programy. Co je mu platné, že by uměl psát deseti, když neumí používat program.

Další odpovědi
zzzzz

Pro státního úředníka je podstatné dobře ovládat Ginis a datovou schránku.

ivzez

„Obojí“ je správná odpověď.

K čemu je úředníkovi ovládání „microsoftích“ programů, když
mu naťukání jednoho dopisu dvěma prsty zabere půl dne?

A k čemu je mu schopnost psát všemi deseti,
když se neorientuje v textovém procesoru?

Ani jedno není důležitější, obojí je stejně důležité.

jmhad

umět anglicky,

no107064

v dnešní době je umět toto základ, lepsí je umět ještě něco navíc. V dnešní době musí člověk vyčnívat aby se dostal někam a neskončil u nějaké práce, kde vám stačí Základní vzdělání nebo jen řidičák.