štamgast

Pro ty co sledovaly jmenování vlády.

Všimli jste si dvou zvláštních věcí? Místo předsedy senátu tam byla 1. místopředsedkyně a že předsedkyně PSP Němcová odešla před přípitkem.

Nejlepší odpověď
autacek

Všiml jsem si jak Zeman opět lhal, tvrdil že je to vláda odborníků a všichni svůj rezort dobře znají, tudíž se s ním nemusí ani seznamovat,

což třeba v případě Fischera, který si nedovede ukočírovat ani vlastní domácí finance, je pro mne potvrzení, že ten ožrala z Vysočiny již totálně ztratil soudnost.

Další odpovědi
marci1

Přišla tam, aby si prezident a vláda uvědomili, že vláda by měla vycházet z parlamentu a odešla před přípitkem, jelikož bude vládě vyjadřovat v parlamentu nedůvěru a nechtěla se s nimi „poplácávat po ramenou“.

Zdroj: Citace pí. Němcové v ČT 24.

zjentek

s tou Němcovou to zřejmě bude tak, že chlast nemusí. Stačilo se zaměřit, jak se tvářila, když byl zeman našrot u klenotů, to hodně prozrazovalo ,)