Pro ty co se nudí a nebo se chtěji dozvědět jak na tom jsou! Zkusíteto také ?

Přiznám se bez mučení.Můj výsledek 50/50.Stydím se.

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/02/1­4/test-znate-chemicke-prvky/#utm_me­dium=stylebox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-6

Nejlepší odpověď
iceT

19\20 správně,co mě zmátlo bylo kalium a calcium.
Doplňuji:
Rum,Drápe,rum…

Další odpovědi
briketka10

píše mi to, že mě chemie asi bavila no to teda nee, nesnášela jsem ji, ale 16/20 divím se sama..

hanny 2

17/20,ale i tak příjemné překvapení,že si to většinou pamatuju!

Drap

18 -to by ještě šlo.
Když chemička píše muži lístek na nákup tak napíše chleba rohlíky a Cu
Co koupí ?

aramah

No ale nikomu to neříkejte jedna hrůůůůůůůůůůůza :D

Jikra

17 z 20 a to chemie u mě byla popelka.Známku ze školy radši psát nebudu.

barnajka

Parádní test, 20/20. Prý bych se mohla chemií živit.
No, ehm,…to trochu přepískli, na základce jsem z chemie jednu dobu málem propadala :D
Ale je fakt, že zrovna značky prvků mě bavily, takže díky ještě jednou – bylo to přijemný zavzpomínání :)

hanulka11

Jsem to celá ,já vždy spletu značku zlata …jinak OK.
prostě nejsem zlatíčko.:D:D:D

anonym

Drape,no přece Tuzemák!