kokoťenko

Pro ty, co nevěří.....

Položil jsem nedávno otázku.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/myslite-ze-by-se-mohlo-jednat-o-psychickou-poruchu.,to jsem ještě nevěděl tohle,smekám klobouk před fortinem,že se takhle veřejně přiznal,jen opět poukazuji na to,že věřím,že takových je tu víc......http://www­.odpovedi.cz/u­zivatel/profil/3875
Doplňuji:
Vážení,nekalé praktiky našich politiků pronikly i na Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem se ted kokotenko podívala na tvůj odkaz a nestačím se opravdu divit co se zde na odpovědích děje.
To s tebou souhlasím

Další odpovědi
Jahoda

Také jsem to už asi týden věděla, že Fortin má více přezdívek. Psal to na otázku Jak vznikly vaše přezdívky? nebo tak nějak ta otázka zněla. Ovšem to, co má ve svém profilu napsané v poznámce je ošklivé. Naráží nevhodným způsobem na Panenku. Panenku znám a můžu si dovolit o ní říct, že nesbírá body jako v nějaké soutěži. Jen odpovídá, protože se snaží poradit lidem. Fortin by se nad sebou měl hodně rychle zamyslet…

GangstaHelper

Nerozumím tomu, proletěl jsem pár Fortinových odpovědí, a sám si body nedává.

A když chce mít víc nicků, i když je to proti pravidlům, to mi zase tak nevadí.