arygnoc

pro tvůrce webů: jak udělat na vlastních stránkách placení služeb – rozhraní pro placení bankovými kartami?

Nejlepší odpověď
poggo

Ahoj,

zkus kouknout na gopay.cz. Jinak bys musel to vyřídit s nějakou konkrétní bankou a to je složitější a dražší.

Zdroj: www.onlinefilmy.cz

Další odpovědi
MichalN

pokud s tím nemáš zkušenosti tak doporučuju se do toho vlastníma silama nepouštět, celkově to není složitá záležitost, ale někdy je docela oříšek rozchodit šifrování dat. když budeš potřebovat poradit tak napiš mail