bolak

PRO RODIČE: Opravdu máte rádi obě děti stejně? 🙂

Pojďte s pravdou ven, jsme na internetu, nemusíme si lhát. :)

PS:
Pokud máte pouze jedno dítě, neodpovídejte.
Pokud máte děti třeba tři, tak odpovězte jestli máte rádi stejně všechny tři.
Pokud bude odpověď záporná, tak to zkuste nějak rozvést, proč máte rádi toho a toho více? Protože je prvorozený? Protože není? Protože je to děvče? Kluk? Protože zlobí?

Nejlepší odpověď
led

Určite mám jedno zo svojich detí radšej, ale stále neviem ktoré :).
PS.
Oni to tiež nevedia…

Další odpovědi
anonym

Uz je to strasne let . kamaradka se mi ptala ( ma jen jedno dite ) na to same .
I kdyz jsem ji prisahala, ze opravdu stejne , neverila mi. Ja z toho mela uplne nervy. 🙂 Mam 2 syny – 28 a 22 let.
Vysvetlovala jsem ji to i na prikladu , ze jsem mela 2 kocourky. Jeden se dozil 18 a jeden 14 let a opravdu , at se zamyslim , jak se zamyslim .. , celou dobu jsem i ty zvirata mela uplne stejne rada. 🙂
P.S. Ja mam sestru , o 5 let starsi a obe vime , ze i nasi nas meli uplne stejne radi. Citily jsme to tak … , bylo to tak. I kdyz jsme se o tom nikdy s nasima nebavili. Nebylo zapotrebi. 🙂

  • iv-

rosinka

Mám dvě dospělé dcery. Mám je ráda obě stejně, to vím jistě. Ale pravda je, že k té mladší jsem byla trošku jiná, jako bych se o ni víc bála, nevím. Takže ne, že víc ráda nebo míň, spíš každou trochu jinak.

Drap

Snažím se stejně a asi to tak i je. Mám už dospělé děti, takže se to posuzuje obtížněji. Je pravda že s jednou se stáýkám méně a s druhou více, ale je to dáno spíše jejich partnery.