anetadela1

Pro ReHu:!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!

Nemusíte mi už odpovídat na 30 dní starou otázku. Už je to dávno vyřešený. Díky
Doplňuji:
Pro Standu:
Jo jasně, jen mi to přijde dost zbytečný. Jsou zde jiné otázky, aktuálnější, na které by bylo třeba odpovědět. A neodpovídat na otázku, která je měsíc stará, tím to svojí váhu jaksi ztrácí.

Nejlepší odpověď
standa

Aniž bych věděl o jakou otázku jde, tak si myslím, že odpovědi na otázky nejsou určeny jen jejich autorům, ale i ostatním čtenářům, takže každá (rozumná) odpověď, byť se zpožděním může mít svoji váhu 🙂

Další odpovědi
Džanička

Souhlasím se Standou,svojí váhu v žádném případě nestrácí žádná otázka,i když je stará měsíc,tento systém funguje tak,že někdo nový najede na tyto stránky,a najde si otázku,kterou by chtěl sám napsat,která je stará třeba měsíc,Vám se už vše vyřešilo,ale někomu se pozdější odpověď může ještě hodit.VÍTE?