SinceX

Pro Quentose, ale i prakticky pro Vás všechny

Takže, nejprve ke Quentosovi:
Quentosi, četl jsem pár Vašich povídek, proč je nevydáte?
Teď pro Všechny:
Myslíte, že by měl Quentos vydat knížku povídek?:)

Nejlepší odpověď
anonym

klikni ma volny cas a hobby tam je otaza o zazitku z brigad,drzim palecky jsi Quentosi nadany a sikovny

Další odpovědi
quentos

odpověď je jednoduchá, potřebuje to ještě pár stránek k dokončení. Pak se samozřejmě budu o vydání snažit, nejste zdaleka první, kdo mi to říká ;{))>

anonym

Urcite!Ja si je take precetla,libily se mi a to moc.

panenka

Zatím jsem od něj nic nečetla až si něco přečtu pak dám vědět

led

Quentosovi dvíham palec

ReHu

Kde si mohu přečíst nějakou Quentosovu povídku?
Dík, dnes ve vlaku přečtu 🙂. Ještě že je ta hromadná doprava, v autě by se mi četlo špatně 🙂.

Pirate_of_D1

Počkáme jak se rozhodne..

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=10K2lQS­LWbk

Michal

Chceteli vsoupit do knižniho mumraje budete muset být velice exkluzivní-trhák.Držím palce. Michal.Rád bych si něco od Vás přečetl.