iwetax

Pro pobavení: Bláznivé činy opilců.

Co nejbláznivějšího jste udělali v opilosti vy nebo někdo jiný?

Kamarád švagra byl tolik opilí , že když se mu chtělo na velkou tak si sedl v kuchyni na židli a zeptal se spoluopilců jestli sedí na záchodě. Ti mu řekli , že jo , že je na záchodě a on se na tu židli vys..l.
Můj přítel přišel domů a na hlavě si držel malí talířek a když jsem se ho ptala proč tak mi řek , že venku prší , tak aby neměl mokrá vlasy.
http://www.you­tube.com/watch?v=l7PDSQm­Ky3I

Nejlepší odpověď
annas

Kokotěnko, máte připomínku k pravopisu jiných. Ale ve své větě máte 2 chyby. Správný tvar v češtině je „abyste“ a před „začala“ nepatří čárka!!!
Doplňuji:
U opilců mě nilc nepřkvapí. Lepší je být opilcem bláznivým než agresívním. Ti agresívní rozbíjejí nádobí, nábytek, někteří dokonce fyzicky napadají ty, kteří jsou jim poblíž.

Další odpovědi
ten který je

Bylo mi asi tak 20 když jsem se opil na jedné zahrádce.Z té zahrádky jsem sebral židli a postavil si jí v tramvaji.Tam sem se na ní pohodlně posadil a jel směrem k domovu.V té době jsem bydlel u rodičů.Ráno se vzbudím a koukám vedle mé postele stojí židle.Hlavou se mi honili samé otazníky.Otec se ptal co jsem vyváděl a odkud to mám.Nakonec jsem střízliv jel tu židli vrátit a číšníkovi jsem se omlouval a koupil mu velkého panáka.Ta hanba ten stud… 🙂

kokoťenko

Znovu zdůrazňuji,aby jste se místo o hloupé kraviny,začala starat o pravopis!!!

Vicki

Jela jsem opilá s kámoškou vlakem z nějaké oslavy a chtělo se mi na wc.Měla jsem na sobě dlouhé triko a aby mě nepřekáželo,tak jsem si ho srolovala až ke krku-na tom by nebylo nic tak zvláštního,až na to,že jsem si ho zapomněla zase srolovat zpátky a šla jsem přes celý vagon ,,naostro,,:-)).

ejoty

Kamarád se jednou na zábavě tak opil, že nakonec usnul na stole, spal asi tak 45 minut, když k němu přišla jedna holčina kterou tam před tím někde sbalil, a ta ho probudila a začala líbat. (myslím že spousta lidí ví co se stane, když zbudí opilce) a kdo to neví: líbačka trvala jen pár vteřin, a kamarád začal zvracet a celou ji pozvracel

Nuk nuk

Naštěstí jsem se nikdy neopila tak, že bych dělala nějaké šílenosti. Mně spíš hrozí, že na sebe řeknu úplně všechno, i to co není pravda.

Janulka

Můj přítel se opil a šel z koncertu v zimě jen ve slipech a ponožkách!!!!