Avatar uživatele
iwetax

Pro pivaře

Včera jsem byla v restauraci kam moc nechodim, je taková lepší spíš na jídlo než na pivo a dala jsem si tam 2 velký gambrinusi 11" a jedno malí. Normálně jich vypiju o hodně víc. Včera mi tam to pivo moc nechutnalo a dnes je mi špatně jako kdybych jich vypila 12 a ještě litr tvrdýho. Prostě mám po těch necelích třech pivech kocovinu. A to není možný. Je chyba ve mě nebo v pivech?
Doplňuji:
Asi to bylo tím, že než číšník pivo natočil tak to mu to strašně trvalo. A taky jsem měla žízeň.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Iwetax,mě se to stává,když si dám pivo,tím myslím značku piva,které normálně nepiji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Třeba byly špatně umyté sklenice. Nebo pivo bylo načepováno navíckrát nebo byl sud naražený už delší dobu, třeba byly špatně propláchnuté trubky atd.
Nebo jste neměla svůj správný den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

No těžko říct,ale jestli Ti hned od začátku nechutnalo,tak to je nejspíš pivem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jednou jsem slysela od chlapu,ze je v nem moc kyslicniku,ze by?Asi blbost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mohla jste být před tím dehydrovaná nebo vykouřit více cigaret,unavená a nebo málo najedená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

To se může stát každému, že mu jídlo, nebo pití „nesedne“.
Někdy stačí i špatná nálada, někdy přejedení, únava, nebo onemocnění, někdy je konzumovaný pokrm nevzhledný, nechutný, nebo dokonce zkažený, a někdy si to člověk dokáže vsugerovat díky nějakému nesmyslnému předsudku.
Je tu tolik neurčitých možností, že nejlepší je se vrátit k univerzálnímu:
„Dneska mi to pivo nějak nesedlo.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Stává se to,že to nesedne.Stává se to většinou,když má člověk na něco hroznou chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

uPOZORŇUJI:.. GAMBRINUS 11.. NENÍ PIVO…
ALE JEN PŘEVAŘENÁ VODA DO KTERÉ SE VYSYPOU KONZERVY,PŘEVAŘÍ A MINIMÁLNŠ ZRAJE,PAK SE TAM PŘIMÍCHÁ CHEMIKÁLIA ABY TO VŮBEC PĚNILO…
tak se nedivím,za bolení hlavy,může rychlost jak to dnes dělají,pro tržbu nenechají ani dozrát,Za třicet kaček je lepší si doma namíchat šuměnku
A JEŠTĚ JEDNO,TANTO FUJTAJBL,P I V A Ř NEPIJE,TO JE JAKO MOTORKÁŘ NA KOLOBĚŽCE.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek