Pro pamětníky!

Co jste říkali na spartakiádu a zúčastnili se ji jako cvičenec či divák?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Spartakiády byly bezva , byla jsem na dvou okresních a vždycky pršelo a to bylo bláta byla jsem jako čuně .....

Jinak se mi ty spartakiády moc líbily byla to fakt podívaná

Další odpovědi
hanny 2

Spartakiády jsem se neúčastnila nijak,viděla jsem ji jen v televizi,ale dodnes s ní mám spojenou písničku od Michala Davida Poupata,kterou si vždycky ráda poslechnu a automaticky se mi vybaví spartakiáda.

dědapetr

Bylo to dobrý na podívání a i na cvičení,byl jsem tam jako voják.Byla to taky dobrá pauza z vojny.

iceT

U nás na základce se na spartakiádu cvičilo,když jsem byla ve třetí třidě,díky tomu nám posunuli o rok návštěvy plaveckého bazénu.Nakonec z naší školy na Strahov ani nikoho nevybrali.Ale bylo to moc hezký.

FOG

Jednou jsem byl ,ale necvicil.Jen jsme pochodovali po Vaclavaku jako „turisti“ v krojich a bydleli jsme ve stanech v kempu „Dzban“.

coco

Já jsem byla „poupě“ až do okresek…:))

Jikra

Cvičil sem jako žák na Strahově v r.1960 a můžu říci že to byl velice emotivní zážitek.
Jinak spartakiády byly (i když silně propagandisticky zneužívané komunistickým režimem)náramné podívané pro celý národ.