Avatar uživatele
anonym

Pro pamětníky!

Co jste říkali na spartakiádu a zúčastnili se ji jako cvičenec či divák?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, dědapetr před 4773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Spartakiády byly bezva , byla jsem na dvou okresních a vždycky pršelo a to bylo bláta byla jsem jako čuně .....

Jinak se mi ty spartakiády moc líbily byla to fakt podívaná

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Spartakiády jsem se neúčastnila nijak,viděla jsem ji jen v televizi,ale dodnes s ní mám spojenou písničku od Michala Davida Poupata,kterou si vždycky ráda poslechnu a automaticky se mi vybaví spartakiáda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Bylo to dobrý na podívání a i na cvičení,byl jsem tam jako voják.Byla to taky dobrá pauza z vojny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

U nás na základce se na spartakiádu cvičilo,když jsem byla ve třetí třidě,díky tomu nám posunuli o rok návštěvy plaveckého bazénu.Nakonec z naší školy na Strahov ani nikoho nevybrali.Ale bylo to moc hezký.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Jednou jsem byl ,ale necvicil.Jen jsme pochodovali po Vaclavaku jako „turisti“ v krojich a bydleli jsme ve stanech v kempu „Dzban“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Já jsem byla „poupě“ až do okresek…:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Cvičil sem jako žák na Strahově v r.1960 a můžu říci že to byl velice emotivní zážitek.
Jinak spartakiády byly (i když silně propagandisticky zneužívané komunistickým režimem)náramné podívané pro celý národ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek