Pro pamětníky!

Víte,co se dalo koupit za 33.50 Kčs ? Později změněná,vyšší, cena!
P.S. Zboží bylo považováno i jako všimné! 🙂
Doplňuji:
Ano,byl to rum a komu rum smrdí,tomu smrdí i práce! 😁

Nejlepší odpověď
dudu

Určitě se jedná o tzv. rozumně uloženou měnu, čili RUM, ale v té době jsme měli asi čtyřikrát nižší příjmy, ovšem před sebou jen světlé zítřky a sociální jistory. Dnes úzká skupina tímto nápojem opovrhuje a té větší asi přestal chutnat.

Další odpovědi
hanulka11

že by rum

led

Neviem ako v ČR, ale na Slovensku sa to teraz volá Um…

mojitek

…on to „rum“ ale ve skutecnosti nikdy nebyl,a to je na tom to srandovni 😁