jendahun

Pro Mosoje: máš prosím nějaké zkušenosti…

…s touto barvou do tiskáren a s touto firmou? Dík.
http://ink-shop.cz/catego­ry.php?id_cate­gory=1229&p=2
Doplňuji:
Děkuji i tak.To je taky zajímavá firma a zajímavé ceny.Sehnal jsem čip reseter a zkusím si to plnit sám.Jen pro zajímavost: objednal jsem si to podle všeho v UK,došlo to z Německa a stálo to 250kč(tady se to prodává až za tisíc.)Poštov­né 150.

Nejlepší odpověď
mosoj

Je mně líto. Já celou dobu používám neoriginální náplně od KMP.
Třeba se ozve někdo další.

mosoj

Plně s tebou souhlasím. Já bych také refiloval, ale zatím mám velmi levný zdroj uvedených kazet,reseter také vlastním, ale na kazety CLI 8. Jen tak pro názornost, kazety CLI 8 mají obsah inkoustu 13 ml a nové kazety
CLi 521,5 9 ml. O tom se výrobce ani prodejce při porovnávání cen raději nezmiňuje.