Pro Mosoj : vyfotil jste toho krasneho medveda vy ? 🙂 A to jeste zijete ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano, je to jeden z těchto dvou.
http://img.na­dapenny.com/t20/112­15/nadap111542623­300237.jpg

anonym

Aha !! 🙂 Ja se svoji inteligenci jsem myslela , ze jste se s nim potkal nekde v Tatrach. ! 🙂
Diky za odpoved.
P.S. Medvidkove jsou krasni . 🙂 -iv-

mosoj

Bohužel. Já se toulám jedině po Šumavě a tam posledního mědvěda ulovili 14. 11.156 – lotrové !

Dnes se tam loví jedině kůrovec.

anonym

Jezdim obcas na Kvildu , tak aby jste me v lese nepotkal a s tim medvedem si me nespletl ! 🙂

  • iv-