Pro kuchařky a kuchaře.

Pokud připravujete jídlo (solíte,pepří­te,kořeníte)kde si otíráte ruce? Já o pravou stranu oblečení.Manžel­ka zuří!

Nejlepší odpověď
panenka

Já mám v kuchyni kuchynské utěrky na utírání ruk

Další odpovědi
hanulka11

Já mám v doze se solí odměrku a na pepř mám mlýnek , jinak pokud něco rukou beru ,si ruku hned opláchnu a utrhnu papírovou utěrku a utřu se. O sebe se neotírám -fuj!!!To dělaj zedníci.

anonym

Mne muj muz donutil nosit zasteru-taky by jste driv poznal,co jsem varila.

Jahoda

Používám víceúčelové kuchyňské utěrky – univerzální. Občas nosím k vaření zástěru, tak se utřu do ní a následně ji vyperu. O oblečení se neotírám.

hanjimka

Jelikož jsem byla jednu dobu profesionální kuchařka a jak platí hyg.předpisy tak jsme v celé kuchyni nesměly mít ani kousek hadry na ruce a protože se šetřilo tak papírové ručníky byly jen kvůli hygieně.Takže zástěry nebo pracovní trička fungovaly dobře.Doma to tak nedělám neboť to praní fakt stálo za to a po 5 vyvařeních bílých triček z toho byl tak max.hadr na podlahu.Používám roli papírových utěrek nebo stačí jen voda.