bolak

Pro kolik minimálně peněz, ležících v kaluži už byste se sehnuli?

Nejlepší odpověď
briketka10

nekecám, ale pro každej
krom těch co neplatěj :D
Doplňuji:
ad postcd,
zablácenou jednokorunu
bys asi moc neviděl v tý
ošklivé louži .. musel bys
na ni stejně sáhnout :)

Další odpovědi
redy

pro žádný ne žebych je nepotřebovala ale papíráky by byli na hadry a kovovky – no kdo by to lovil :D
A kdyby tam ležel slušnej balík tak ho tam nechám, známe to ty skrytý kamery :D

marci1

Víc, než nominální hodnota peněz by bylo pro mě důležité, co bych měla na sobě. V minisukni by to byl asi problém ! 🙂

Drap

Pro každý. Miliony jsou složeny z jednotlivých haléřů

arygnoc

komu nestačí málo, nebude mať veľa.

takže pre každú mincu i bankovku.

Andre5000

To záleží na tom, jestli by to bylo po nebo před výplatou.

postcd

kdyby to byla zablácená jednokoruna v nějaké ošklivé špinavé louži tak bych na ní nesahal