STUDENTKAEVA

Pro koho je pro vás NEJTĚŽŠÍ koupit dárek?

Odpovědi
marci1

Pro muže ( myslím muže obecně ), který nepije, je vegetarián, diabetik, nečte moc rád a neholduje příliš oblékání. 🙂

Sarrow

Pro mojí mlsnou kočku :D
Doplňuji:
Flaška dobrého vína snad nikoho neurazí :)

zjentek

pro analfabeta

anonym

Nechápu, k čemu ti to bude no....... ale nejtěžší vybírání dárku je u mě pro tatku

Blamark

Pro mého muže bylo vždycky nejtěžší koupit dárek pro mně. Tak si založil e-shop www.kupsipradlo.cz a už nemá problém. Dokonce dárkem pro mně dělá radost i sobě 🙂