FlAsh_7

Pro koho je dobrá sociální síť Lindeid?

Nejlepší odpověď
Dochy

Nemyslíš náhodou LinkedIn?
Pomáhá heckerům získávat kontakty a informace…
Jo a teoreticky také headhunterům, HR, a moná i těm co hledají odborné zaměstnání…

Další odpovědi
Drap

Takovou neznám, ani jsem nenašel

anonym

Je to úzce specializovaná profesní síť, nevystavuješ tam jako na facebooku kdejaké nesmysly typu „co jsem měl k snídani“ a „roztomilá koťátka“, ale chlubíš se tam dokončenými pracovními projekty a získanými zkušenostmi a znalostmi. Náborové agentury vyhledávající talenty pak tuto síť pravidelně procházejí a mohou vás a budou vás oslovovat s pracovními nabídkami pokud budete vyhovovat jejich požadavkům.