anonymmm

Pro kluky: Zajímá mě váš názor

Jaká by podle vás měla být dívka? A prosím odpusťte si ,,velká prsa, zadek, apod..''
Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
quentos

hodná, něžná a s nedefinovatelným vnitřním kouzlem – pak je už vzhled prakticky podružný

Další odpovědi
Richie

Pokud bych to měl vztáhnout na sebe, tak velmi velmi velmi trpělivá 🙂

huxa

prsa akorát do ruky, pěkný zadek, co víc od dívky chtít? :) tak, určitě by se neměla starat o každý gram, který přibere či ubere, ať ji je za co chytnout, ale nesmí toho být příliš, protože všeho moc škodí. Jestli mi bude „smrdět“ a zamiluji se do ní, bude mi ukradené, jaká je :)

Drap

To je jasné. Přece ta pravá !

jiriii

Hlavně musí být upřímná, musíte si věřit, bez oboustranný důvěry vztah není vztahem, pokud zjistíš že lže tak od ní utíkej!!!

Cempousek96

Takže určitě hodná,laskavá,mi­lá.A chovat se normálně,ne jak některý holky

zjentek

hledáš si dívku? Co na ní hledáš,na to ti nikdo nedá odpověď. Možná ti pomůže stará pravda- jaky šel,taku potkal.

tomy smyk

no tak štíhla ( jako ja) alespon trochu hezka ale libi sa mi stihli dlouhy nohy. az prijde ta prava tam uvidime

dj.david1234

Tak jak se narodila! Ne tak jak se upraví! To není ono.. Originál! Přírodní!
Přirozená!

Nezáleží na vzhledu..