Pro kluky a chlapy!

Lákali jste dívku na svoji sbírku motýlů nebo známek ?!

Nejlepší odpověď
Johny_r

To ne. Jedině na změť kabelů za počítačem. A vyšlo to, už jsem spolu 7 let 🙂.

Další odpovědi
venkovan

Všichni motýli jsou dnes ze své podstaty chráněni.
Dneska co se nechá v přírodě tak chytit vedle úpalu, klíšťat a podobné havěti, tak je dobrá šance dělat sbírku z PET lahví. Těch se v přírodě nachytá jako před desetiletími bělásků, chroustů apod.
Stejná šance je dělat sbírky z černých skládek. Tam se najdou taky sběratelské špeky.
V podstatě, když je zájem, dívka se půjde podívat i na sbírku ponožek. J eto jen otázka formy pozvání.

Drap

Nikdy ksem nevlastnil žádnou atraktivní sbírku, ale pokaždé to nějak vyšlo.

VampGirl

Já lákám na jezdectví. :) Sbírku známek sice doma mám, ale nevím, jestli by to v této době někoho v mém věku zajímalo… :)