Avatar uživatele
Boymen

Jaké oblečení zvolit pro kluka na jeho koncert?

NNas 11 lety syn tento rok zacal navstevovat ZUSku se hrou na kytaru… v pondeli ma koncert (prvni) a my se s hruzou dovedeli, ze je treba spolecenske obleceni. Mohli byste mi prosim poradit, kde na nej sehnat neco rychle – v Brne? Boty, kalhoty, kosilil, popr. neco dalsiho (sam moc „spolecenske obleceni“ nenosim, takze ani nevim, co je tak primerene jeho veku)…
Takze i vlastne, co na nej? Jen to, co jsem napsal nebo i neco navic? (na par koncertech te zus jsem uz byl, obleceni je tam ruznorode, jednou jen v tricku (jako nesezerou ho za to, ale pry by melo byt spolecenske obleceni), jednou v obleku)
Doplňuji:
Nechcem půjčovat… cokoli, co pro něj není upraveno vypadá blbe

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3607 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jelikož píšeš, že je tak trochu na poslední chvíli, doporučovala bych oblek pro syna vypůjčit, než se třeba rozhodnete mu pořídit nový oblek. 🙂
http://www.svatebni-salon-adeleine.cz/kontakt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V tomhle věku a na prvním koncertě ZUŠ bych ´mladého´ nestresoval oblekem (navíc v tomhle počasí) – stačí světlá jednobarevná košile, nějaká stužka jako ´kravata´ (nebo ´motejl´), tmavé kalhoty a polobotky. Případně i světlé kalhoty.
Faux-pas by způsobily šortky, sandály, botasky, triko (tílko!), džíny (zejména ošoupané či roztrhané).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stačí nějaké tmavé kalhoty,světlá košile, raději dlouhý rukáv, případně vesta, může být i úplet, jsou toho plné hrabáky, to by neměl být problém

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek