Lorelai

Pro jaký typ pleti je vhodný regenerační krém?

Mám takový noční krém a mám spíše mastnou pleť, hlavně u T-zóny. Je pro mě krém vhodný? Bude mi 17 let. Používám ho už asi 3 měsíce (někdy večer zapomenu) a nevidím žádný rozdíl. Ráno používám zvláčňující denní krém a ten je skvělý, protože pleť je po něm méně mastná.
Děkuji

Odpovědi
terry

Tím – takový – myslíš regenerační? Na noc je vhodný regenerační krém. Nebo výživný. Pleť přes noc odpočívá a regeneruje. Ale nejsou všechny regen.krémy stejně dobré, vhodné i účinné. V 17 letech ještě rozdíly viděl nemůžeš. Regenerace není až tak potřeba.
Zvláčňující krém je dobrý, ale je to neurčitý termín. Jako denní krém by měl mít UV faktor.
Jsou kosmetické řady určené pro mastnější pleť. Řady píšu proto, protože pouhé používání krémů nestačí. Ruce si taky neošetříš krémem bez předchozího umytí. Základem je pleť vyčistit, pak připravit, pomocí tonika, na výživu nebo ochranu, Ochrana přes den, výživa přes noc.
Chválím, že se se o pleť staráš už nyní. Péče se ti později mnohokrát vrátí a bude dlouho pěkná.