ptáč

Pro hračičky milující AUDACITY: Je OK rytmus, dynamika a hlasitost i kmitočty v projektu, oproti minulému?

Konečná verze je lepší. Nově po úpravách zde https://www.ja­mendo.com/trac­k/1304461/hyp­noscope-trance
Úložiště ulož to: http://uloz.to/xwCvh5xL­/hypnoscope-zip
Není to klasická elektronika, spíš Chillout, možná Chillwave. Dílo má 33 stop, proto zabírá místo 1 830 252 544 bajtů a obsahuje 1 763 souborů, 11 složek. Na časové ose ve 3 min. a 15 sec. jsem se sekl ve špičce hlasitosti, s tím už nic nechci robit. Tvůrci audacity věděli, co zrovna potřebuji, jaké funkce. Včetně rozdělení záznamu. Je to lepší než magnetofon Tesla. Ale raději na VST pluginy používám těch od Magix. Minule jsem nedostal na tak obrovských stránkách odpovědi, jen tu, že prý přes internet posílám vir. Domníval se někdo, že šíření virů cestou internetu nebo jinak, je nepostihnutelné? Že jsem snad neexistující uživatel našich stránek, bez možnosti jednoduchého nahlédnutí do historie návštěvnosti? Neví, že mám v pořádku a pod dohledem jak můj počítač, tak kuchyni, a to víc, než onen upozorňující kritik? Jsou jiné zábavy, než trčet na diskotékách před basovým reproduktorem a čtení varujících zpráv. Skladba bude brzy na Jamendo a už v mixdownu. Tam bude taky k volnému poslechu. Mě se tento styl stejně nelíbí a dávám přednost spacím (Zzz) a relaxačním skladbám. Kritika k věci je nejcennější učitelka.
Mixdown Hypnoscope je v úložišti Ulož to: http://uloz.to/xgRgaV­cu/hypnoscope-pro-forum-mp3
Jinak přeji pěkný Silvestr. Příští týden do práce.

Nejlepší odpověď
briketka10

Moc hezký mám staženo 😁