Jahoda

Pro GangstaHelper

Ahoj! vůbec nevím co mám tedy dělat a kde ty hry na google stáhnu. Prosím napiš mi přesný postup. Díky moc!!

Odpovědi
GangstaHelper

Na thepiratebay.com najdete většinu her, až na ty úplně nejstarší.

Na stránkch dáte vyhkedat co potřebujete, rozkliknete to ze seznamu, zde kliknete na stáhnout torrent, stáhnete malý soubor, který můžete rovnou otevřít, k tomu potřebujete klienta (program – viz. zdroj). Stahování se může déle spouštět, ale pak by mělo docela zrychlit (záleží na kondici konkrétního torrentu).

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/sdi­leni_souboru_(p2p)/u­torrent/downlo­ad/?g[hledano]=uto­rrent&g[oz]=1­.8.5