KOLMIX

pro fandy Depeche Mode

Ahoj lidičky!

K práci, zejména na noční, si rád pouštím různé koncerty (je hned veseleji, práce jde mnohem líp od ruky a nepokouší se o mně spánek).

Nejraději mám Depeche Mode, ale už mně moc nebaví točit stále dokola tu pětici koncertů, co se mi podařilo sehnat:

  • Live In Hamburg (1985)
  • Devotional (1993)
  • The Exciter Tour (2001)
  • Touring the Angel (2006)
  • Live Rock Am Ring (2006)

Existují i nějaké další záznamy koncertů této kapely – popř. kde by se daly sehnat? Samozřejmně nemám na mysli amatérské záběry, co si někdo na koncertě natočil na foťák či mobil, které se vyznačují mizerným zvukem.

Dík!

Odpovědi
ladyhawke

Co zkusit pro změnu Gahana samotného?