Krepy

Pro co se vyplatí žít?

Něco, pro co se vyplatí žít, na co mám čekat? Není tohle vše jen hra?

Nejlepší odpověď
Damiana

Buď věříš na lásku – a pro tu stojí za to žít – a nebo můžeš „spolknout“ červenou pilulku a máš vymalováno.:-)

Další odpovědi
marci1

Ve 13 letech máš všechno to krásné teprve před sebou. Vyber si školu, která Tě bude bavit, kamarády, kteří Tě nezklamou, povolání, které Tě uspokojí. A samozřejmě dívku, kterou budeš mít rád a budeš s ní chtít být celý život, založíte rodinu, potom přijdou děti. A samozřejmě žijeme pro všechno, co je krásné na světě, slunce, květiny, zvířata, cestování, radost a štěstí. Kdo vidí jen to hezké,čeká příjemný život – má hezký a příjemný život. .-)

badisko

kazdy si casem najde to svoje a nebo taky ne …tohle fakt neres tyhle otazky ma sice nekdy kazdej… ale nejaky kloudny reseni nemaj jak rikam bud to prije nebo ne to je proste zivot…;D

Deli

Pro život sám se vyplatí za to žít.

led

Prečo sa vyplatí žiť? Pre ten život… Pre samotnú zvedavosť…
Keď už sa mi podarilo prísť na tento svet, prežiť svojich pár rokov, chcem tu vydržať čo najdhlšie, nech vidím, ako to tu bude neskôr vyzerať. Plavba životom, niekedy mierny vánok a šepkajúce vlnky prechádzajúce v rev búrky a vlny zalievajúce kolísajúcu palubu a tie sprievodné znaky života, láska i nenávisť, radosť i smútok križujú, či súbežne sledujú túto životnú púť. Prerušiť, či vzdať predčasne túto púť pred dosiahnutím cieľa a „spolknout červenou pilulku“ brrr, to teda nie!

ginze

Říká se, že po smrti člověk pochopí, že nejdůležitější v životě je naučit se milovat a odpouštět. Myslím, že žít pro lidi, které máš rád je dost dobrý důvod :)

pl4toon

Je to hra. Hra o přežití vlastních genů. Posílit svoje geny a předat je s vhodným příspěvkem od partnerky. Čím lepší partnerku si vybereš, tím zvýšíš pravděpodobnost, že se tvoje geny budou předávat i dál. Proto se vyplatí o něco usilovat. I když to nevnímáš, veškeré lidské snažení (i tvoje) jde tímhle směrem.
Zbytek je bonus.

Reezo

Žij pro sebe hlavně, je to tvůj život a žiješ ho jen jednou. Každá minuta, kterou promarníš, se už nikdy nevrátí.

anonym

Pro pravý smysl života se vyplatí žít, všechno ostatní je jen chabá náhražka, jejíž ztráta vede často i ke skoncování se životem. Spousta lidí si plete pouhou zamilovanost s pravou láskou a když skončí, je to pro ně „konec“. Spousta lidí vkládá své naděje do vztahů, kariéry, popularity, majetku, schopností, …, ALE to všechno ZKLAME. Nečekej na nic, aktivně hledej pravý smysl života a jeho autora. Nespoléhej na nic, pro co se snaží žít druzí, kteří Ho neznají nebo popírají.

Zdroj: www.apostol.web­node.cz, www.alfaomega­.estranky.cz

anonym

Co prosím znamená výraz „spolknout červenou pilulku“ ?