Pro co máte slabost?

Já mám slabost pro krásná auta a motorky (ačkoliv jsem holka:) ), dále na pohledné inteligentní kluky, oblečení a čokoládu…co vy?

Nejlepší odpověď
manon

Pro kytky, teplé letní večery, bramborák, třešně, přírodní krásy a dobré fotografie :) No a ještě pár dalších věcí a lidí by se našlo… :)

Další odpovědi
briketka10

já pro hranolky, tatarku, vélkéj řízek krkovičky mňám :))
Doplňuji:
Dyť sem ale zábudka Ufík je moje nejmilovanější
ze zlatíček nejzávislejších na mě a já si na něj ani
nevzpomněla kocoureček maléj :O

Illines

Ja pro zvirata a motorku.

RyuzakiKate

Pro pár lidí, umění (sochy, obrazy, hudba, tanec), literaturu, pohodlí a atmosféru (polštářky, svíčičky a další esoterické blbůstky), různé seriály a filmy a v neposlední řadě i maturitní předměty :)

tom004

I když to k sobě moc nejde, dobré víno a řízek z krkovičky. Samozřejmě každé zvlášť.

quentos

ženy, pivo a zpěv :{)> tedy ani tak ne zpěv jako spíš poslech hudby pasivně. Čokoládu taky, ale hořkou :{)> a vůbec dobroty všeho druhu, hlavně ty sladké ;{)>

huxa

mám slabost pro holky, které se mi líbí

hanulka11

Pro moji milovanou zemi u moře , pro mou rodinu , knihy, dobré víno, milé lidi .......

david22

Já mám slabost pro to samé co ty (kluky zaměním za holky), dále mám rád italské jídlo, ovoce, dobré filmy, seriály, sport – zejména cyklistiku, rád si zajdu do posilovny a tak.

pizlicka

ja pro domaci tatarku,vlastno­rucne delanou mym pritelem,pro sladkosti,zele­ninu,sveho kocourka flicka,a pro nektere lidi.

everest

pro knihy,ženy a jídlo (v tomto pořadí)

Damiana

Kabelky, hodinky, boty, hedvábné šátky, dobré sýry a kvalitní šunku, vídeňský řízek, salát Caesar, zmrzlinu od 2AD a Dolce Italia, čokoládu Porcelana, umění – obrazy, muziku, filmy, Wellnes, společenské tance… a Mariánské lázně.
Lidi mezi své slabosti nepočítám…:-)

Putra

Slabost? jídlo, knihy, pár určitých lidí, zvířata, spánek

dudu

Na cestování po Středozemním moři a poznávání míst kde zanechaly stopy civilizace starověké Evropy a Severní Afriky. Bádání o zajímavých vědeckých objevech zejména z fyziky a astronomie, ale také o historii a futurologii.

registrovana

Sushi, oblečení, knihy, bary/kluby/kavárny :D

briketka10

Sůwo nejsi sama mám tolik nářadíčka, že by ses divila
po taťkovi kolik jsem toho zdědila šroubků, vroubků ani
nevím na co všechno se to používá..a když si sama něco
koupím mám radost, že jsem se trefila do rozměru např.
šroubováku a on pak pasuje, hmoždinek a ostatních ☺

Sůwa

Asi budu pro smích, ale skutečnou celoživotní slabost mám pro nářadí ( mimo zahradního ). ☺

briketka10

a jako Quentos hudbou žiju od rána do večera
to se nedá, jak si mám pak vzpomenout, když
není už minulá verze, jako jsme mohli ještě
opravit né doplnit :((

quentos

z toho si nic nedělej, já si taky ještě vzpomenu na tolik věcí… ;{)>

Lucijej

Já ani nevím, kde začít :o)